zdjęcie: Nowodworscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem / fot. KPP w Nowym Dworze Gdańskim
fot. KPP w Nowym Dworze Gdańskim
Nowodworscy kryminalni zatrzymali 52-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz 212 dni.

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim prowadzili poszukiwania 52-letniego mężczyzny w celu ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia go do zakładu karnego, gdzie miał odbyć kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności.

Nowodworscy policjanci ustalili, że poszukiwany przebywa na co dzień w jednej z miejscowości powiatu nowodworskiego. W poniedziałek (06.05), operacyjni zapukali do drzwi mieszkania, w którym przebywał 52-latek. Mężczyzna w 2021 roku został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo znęcania się nad swoimi psami ze szczególnym okrucieństwem. 52-latek został zatrzymany i trafił już do wskazanego zakładu karnego, gdzie teraz spędzi 212 dni.